ZÁSTAVA

Zastavárna hodinky Praha, uzavírá zástavní smlouvy zpravidla na jeden kalendářní měsíc s možností prodloužení o další měsíc. Doba prodloužování závisí vždy a jen na Vás, s tím, že prodlužovat můžete každý měsíc opakovaně. Smlouvu na zástavu hodinek můžeme uzavřít i individuálně dle Vašich potřeb, např. týdenní. U nás je možno smlouvu ukončit i předčasně a neplatíte za to žádné skryté poplatky, ani úroky z úroků. Naše smlouvy jsou srozumitelné, dobře čitelné a bez jakýchkoliv záludností.

Manipulační poplatek/úrok za prodloužení smlouvy činí od 5% do 10% měsíčně z půjčené částky a závisí na značce, typu, stavu a stáří hodinek. Na zástavu hodinek poskytujeme až 90% naší odhadní ceny. Dále je výhodou, máte-li k dispozici originální krabičku (box) a zda jsou k hodinkám certifikáty, doklady, připadně i účtenka (paragon) nebo kupní smlouva. Pokud toto originální příslušenství k hodinkám máte, dosáhnete tak na nejvyšší možnou částku, kterou za hodinky do zástavy obdržíte v hotovosti ihned přímo na pobočce.

Jsou-li Vaše značkové hodinky originální, tak nemějte obavy. Vezmeme je do zástavy i bez příslušenství, avšak ohodnocená cena bude odpovídat stavu pouze samotných hodinek, bez výše uvedeného příslušenství. I tak však pevně věříme, že budete spokojeni s naší službou zastavárna hodinky Praha.

Do zástavy přijímáme pouze originály značkových hodinek. Žádné fejky, kopie ani repliky do zástavy nevezmeme.

Komentáře jsou vypnuty.